Alacaklısı, Adil Üstündağ’ın otelini basıp ölümle tehdit etti

Green Park Otelleri’nin sahibi Adil Üstündağ’ın başı alacak-verecek meseleleriyle belada. Üstündağ’ın Taksim’deki oteli, ticaret yaptığı iş adamı Mehmet Solmaz tarafından basıldı.

Borcunu ödemedi iddiası

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre; Solmaz Üstündağ’a yüklük miktarda borç para verdi ve ödeme tarihinin üzerinden aylar geçmesine rağmen parasını geri alamadı.

Alacağı için karşısında muhatap bulamayan Solmaz, bunun üzerine Üstündağ’ın sahibi olduğu Taksim’deki otele gitti. Üstünağ’ı otelde bulamayan Solmaz, çalışanlara, ‘Onu öldüreceğim. Ölümü benim elimden olacak. Paramı ona bırakmam; onu geberteceğim’ şeklinde tehditler savurdu.

Başka bir gün otelde Üstündağ’ı bulan Solmaz, iş adamının yüzüne karşı da sinkaflı hakaretlerde bulundu.

Hakaretler sıklaşınca dayanamadı

Durumdan rahatsız olan ünlü otelci Adil Üstündağ ise alacaklısının sık sık oteline gelip hakaret etmesine dayanamayarak, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Otelin güvenlik kamera kayıtlarını da delil olarak savcılığa sunan Adil Üstündağ, Mehmet Solmaz’dan şikayetçi oldu.

Etiketler:
Yorumlar
İsme gerek yok o bilir
30 Mayıs 2020, Cumartesi 03:37
Bu kişi herkesi mağdur etmiştir biri de beni kandırılırak imzalattığı senetleri icraya verdi benim gücüm ne insanlık ve ahlaki davranışlar ve merhamet denen şey hiç yok
İsimsiz
30 Mayıs 2020, Cumartesi 11:07
Aynı işi benim tanıdığım Bir sürü kişiye yapmıştır . Tavsiyem adil denen şahışla asla iş yapmayın
Mehmet
30 Mayıs 2020, Cumartesi 10:24
Pendikteki otelini açarken çok insanın ocağına incir ağacı dikti.
İsim vermek istemiyorum
28 Mayıs 2020, Perşembe 01:08
Haklarımı yedi hakkımı helal etmiyorum inşaallah yaptığı yanına kalmaz bir gün çıkacaktır Malatyalı olarak nefret ediyorum
Kartal
26 Mayıs 2020, Salı 08:46
Adil bey 8 oteli ike Turizm ekonomisine onemli katki sağlayan bir is adamidir. Ancak ticari ahlak konusunda cok eksikleri var. Bu ozelliginden dolayı yuzlerce insanı mağdur etmistir. Mahkemelerde yuzlerce eski çalışanıyla davalari devam etmektedir. Emek hırsızlığı iyi bir sey değildir. Bu sebeple de otelleri rasyonel isletilemiyor. Profesyonel kadroya ihtiyacı var ancak bu kafa yapısı ile bu kadroyu oluşturamaz.